KONST / Litografier / Litografi 7314326
nr 731 4326
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Litografi, Uno Vallman (1913-2004), 128/250, motivets mått: 47x38, signerad
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 december 2011
kl 19:18:25
9/12 12:51:10
200 kr
12/12 18:18:16